Klimatizace Čtvrtníček - prodej, servis a montáž klimatizací

Jiří Čtvrtníček, mobil: 602 518 642, e-mail: ctvtnicek@klimatizace-ctvrtnicek.cz


Klimatizace Čtvrtníček - prodej, servis a montáž klimatizací
Kontakt

Pokud vás naše nabídka zaujala napiště nám email.
Nebo nás můžete kontaktovat na telefoních číslech

kancelař

telefon / fax +420 544 232 332
    

jednatel

Jiří Čtvrtníček
mobil:
+420 602 518 642
e-mail:  CtvrtnicekJ@seznam.cz       

technik

Karel Polák
mobil:
+420 775 170 756
e-mail:

c-klimatizace@email.cz    

 https://www.facebook.com/cklimatizace/

O nás

Firma Jiří Čtvrtníček vznikla v roce 1990 a jako jedna z prvních soukromých společností začala nabízet komplexní služby v oblasti vzduchotechniky a klimatizace.V roce 2009 se naše firma dynamicky rozvinula a transformovala na firmu C Klimatizace s.r.o.  Základ firmy tvoří odborníci zabývající se problematikou vzduchotechniky a klimatizace již před rokem 1989.        

Firma  C Klimatizace s.r.o.  nabízí tyto služby

Dodávky a montáž vzduchotechnického a klimatizačního zařízení.

Návrhy technického řešení.

Zkoušky zařízení, která jsou uváděna do provozu, případně zařízení, která vykazují nedostatečnou funkci, vyžadující komplexní proměření, regulaci a nastavení. K tomuto účelu má firma měřící skupinu, jenž za pomoci špičkových měřících přístrojů provede přesnou regulaci nebo vyhledání a odstranění problému na systému.

Měření a regulace v rámci komplexnosti dodávek a záruk nabízíme také řešení kompletů včetně měření a regulace, elektro a ústředního vytápění.

Dodávky vzduchotechnického potrubí skupiny I., jak z pozinkovaného plechu, tak nerezového plechu určené pro větrání a odsávání vzduchu bez abrazivních příměsí. Veškeré potrubní díly jsou vyráběny ve standardních rozměrech dle ČSN 120505-1 u potrubí kruhového a dle ČSN 120505-2 u potrubí čtyřhranného, ale i speciálně na zakázku dle požadavku zákazníka. Čtyřhranné potrubí je dodáváné s příčným prolamováním, které zajišťuje jeho dostatečnou tuhost a zabraňuje vibracím. Spoje jsou pak strojně falcovány a dodatečně silikovány. Potrubí je spojenou přírubou z pozinkovaného plechu, který zaručuje jak pevnost spoje a jeho utěsnění, tak i elastičnost kompletu. Tyto příruby jsou na potrubí připevňovány speciálním prolisem, který nepodléhá korozi. Tato vlastnost je důležitá zejména v čistých provozech, kdy korodující sváry časem znečišťují přiváděný vzduch.

Montáž - veškeré montážní práce zajišťuje tým řádně proškolených a zkušených pracovníků, kteří jsou dokonale seznámeni s danou problematikou.

Servis pro naše zákazníky zajišťujeme mimo jiné i trvalou servisní činnost na stávajících vzduchotechnických a kimatizačních zařízeních, které má zákazník již v provozu. Případné závady jenž se vyskytnou během provozu zařízení mimo pravidelné kontroly a servis, zajistíme do 24 hodin.

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Doporucujeme: autoservis-vojtisek.cz -  Prodej a servis zahradní techniky -  Střechy Jeseník -  Ubytování Lipová Lázně -  Zámečnictví -  Ubytování v Jeseníku -  E-shop -  Náplně pro 3D tiskárny  - Náhradní díly pro 3D tiskárny - Náplně pro 3D tiskárny