Klimatizace Čtvrtníček - prodej, servis a montáž klimatizací

Jiří Čtvrtníček, mobil: 602 518 642, e-mail: ctvtnicek@klimatizace-ctvrtnicek.cz


Klimatizace Čtvrtníček - prodej, servis a montáž klimatizací
Kontakt

Pokud vás naše nabídka zaujala napiště nám email.
Nebo nás můžete kontaktovat na telefoních číslech

kancelař

telefon / fax +420 544 232 332
    

jednatel

Jiří Čtvrtníček
mobil:
+420 602 518 642
e-mail:  CtvrtnicekJ@seznam.cz       

technik

Karel Polák
mobil:
+420 775 170 756
e-mail:

c-klimatizace@email.cz    

 https://www.facebook.com/cklimatizace/

Nabídka

Klimatizace

Obor techniky zabývající se úpravou (ohříváním, chlazením, vlhčením a vysušováním), čištěním a dopravou vzduchu. Zdravotní vzduchotechnika (větrání, klimatizace) pečuje o příznivé klimatické poměry a čistotu ovzduší v budovách. Průmyslová vzduchotechnika zajištuje předepsané klimatické poměry při různých výrobních procesech, popřípadě je přímou složkou různých výrobních oborů (sušení, pneumatická doprava).

Vzduchotechnika

Specializujeme se zejména na vzduchotechniku ve stravovacích zařízeních, restauracích, nízko i vysoko kapacitních společenských sálů, ale i na větrání sociálních zařízení, kanceláří, rodinných domů atd. Provádíme rozvody teplého vzduchu v domech a prostorách s krby, nebo s jinými podobnými topidly. Taktéž dodáváme a montujeme klimatizační jednotky do kanceláří, podkrovních bytů a dalších prostor, kde je zapotřebí udržovat požadovanou teplotu vzduchu.Jsme schopni zajistit vše od návrhu až po realizaci a zprovoznění zařízení, včetně zajištění I dalších potřebných profesí k realizaci dle Vašich představ.

Průmyslové chlazení

Průmyslové chlazení instalované firmou C Klimatizace s.r.o.

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Doporucujeme: autoservis-vojtisek.cz -  Prodej a servis zahradní techniky -  Střechy Jeseník -  Ubytování Lipová Lázně -  Zámečnictví -  Ubytování v Jeseníku -  E-shop -  Náplně pro 3D tiskárny  - Náhradní díly pro 3D tiskárny - Náplně pro 3D tiskárny